Про нас

Ми спеціалізуємося на оформленні повітряними кулями різноманітних святкових заходів. Оформлення кулями весіль, дитячих свят, корпоративних вечірок, відкриття магазинів та підприємств, оформлення хрестин, привітання з новонародженими — ось той неповний список подій, які ми із задоволенням візьмемося зробити яскравішими та радісними, наряднішими та веселішими.

Наближається День Народження близької Вам людини і з подарунком Ви вже визначилися, але все-таки хочеться чогось незвичайного? Оформлення свята кулями – найкраще рішення! Вибравши цей варіант, Ви однозначно залишитеся задоволеними. По-перше, тому, що в нашій команді працюють професіонали, які вміють створити відповідну атмосферу. По-друге, кульки це завжди свято та гарний настрій. По-третє, кульки це радість родом із дитинства. А краще, ніж у дитинстві, як відомо, не буває 🙂

До речі, про дитинство. Все ще думаєте, як зробити свято для свого малюка таким, щоб воно запам’яталося на довгі роки? Повірте, це не так уже й складно. Просто, дайте йому шанс опинитися в казці… Адже будь-яка малеча мріє опинитися в ролі прекрасної принцеси, що потрапила на бал. А хлопчики  хочуть обов’язково стати піратами. А про те, щоб казка хоч ненадовго стала реальністю, подбаємо ми.

А, може, Ви хочете зробити своїй другій половинці незвичайний букет? Ми готові Вам допомогти. Букети з кульок у Запоріжжі з доставкою за вказаною Вами адресою — це теж наша специфіка!

Якщо потрібно красиво та зі смаком оформити весілля це теж до нас! Звертайтесь! Ми вислухаємо всі ваші побажання, обговоримо і зробимо все саме так, як хочеться Вам.

Потрібно також сказати, що окрім сімейних свят ми із задоволенням візьмемося за оформлення повітряними кульками відкриття Вашого магазину чи підприємства, красиво та ненав’язливо оформимо корпоративну вечірку.

Кошик