ВЕЛИКІ КРУГЛІ КУЛІ

У всьому весільному світі великі повітряні кулі користуються популярністю вже більше 10 років і це не дивно, адже такі кулі виглядають незвичайно та чарівно, вражаючи всіх своїми розмірами! Фотографії з подібними кулями є чудовою альтернативою букетам із гелієвих куль стандартного розміру. Великими повітряними кулями можна оформити периметр майданчика для реєстрації, використовувати їх як покажчики на весілля, прив’язати кулі до стільців для гостей або роздати друзям нареченого та подружкам нареченої. Такі кулі ідеально підійдуть для церемоній на відкритому повітрі, де вони зможуть плавно та красиво розвиватися на вітрі.

Великі кулі дають величезний простір фантазії. Їх можна використовувати по-різному: нанести на кулю напис з дівочим прізвищем нареченої і випустити його в небо («прощання з дівочим прізвищем»), намалювати на кулі циферблат, стрілки і підірвати такий символічний годинник, проткнувши кулю гострим предметом («щасливий годинник не спостерігають»), прив’язати до кількох куль «ключи від сімейного щастя», щоб відпустити їх у небо та багато іншого, на що тільки здатна Ваша фантазія.

Великі круглі кулі порадують та здивують малюків, фотосесії з такими кулями неповторні.

Гірлянда Tassel – новинка у сфері оформлення та декорування урочистих заходів, яка швидко та міцно зарекомендувала себе як незвичайний елемент на святі. Ще ефектніше виглядає поєднання цієї прикраси з повітряними кулями.
Кулі з тассел гірляндою є оригінальною, стильною та барвистою прикрасою для будь-якого заходу. Наприклад, на дитяче свято краще вибрати кулі із тассел гірляндою яскравих кольорів. Тоді захід стане незабутнім і подарує діточкам багато позитивних емоцій та спогадів. А на тематичні заходи, такі як весілля, необхідно звернути увагу, щоб кулі з тассел гірляндою були ніжних пастельних тонів (м’ятний, персиковий, рожевий, молочний, блакитний) або золотого та срібного кольору. Тоді зал для урочистостей буде виглядати стильно та красиво:-))

Великі кулі в асортименті від 60 см до 1.2 м, час польоту від 12 до 24 годин, з просоченням від 24 до 72 годин.
Кулі виробництва Італія, КИТАЙСЬКИХ кульок НЕМАЄ!!!!
Доставка куль здійснюється від 350 грн. Вартість доставки – від 60 грн. (залежно від району)

Відображаються усі з 16 результатів

Кошик